Jak poznać czy żona mnie zdradza?

Zdrada w związku staje się bardzo niewygodnym czynnikiem. Powoduje wiele problemów, a w ostateczności może nawet dojść do rozstania. Ponieważ zaufanie w związku jest bardzo ważne, w niektórych przypadkach i wątpliwych sytuacjach warto sobie dopomóc. W jaki sposób odkryć niewierność partnerki życiowej?

Wedle danych statystycznych dostęp do Internetu staje się najpotężniejszym narzędziem, gdzie zarówno kobiety jak i mężczyźni oddają się przyjemności flirtowania bez jakichkolwiek obaw. Dzięki narzędziom do komunikacji można z łatwością nawiązać kontakty. Niestety ponad połowa osób, które oddają się swoim flirtom internetowym przenosi taką znajomość na realny grunt. Jeśli zauważyłeś, że w Twoim domu zaczyna się dziać coś niedobrego, musisz zastanowić się, czy przyczyną takiego stanu rzeczy nie jest czasem flirt żony. Dzięki odpowiedniemu sprzętowi z łatwością będzie można uzyskać odpowiedzi na wątpliwe pytania. Zazwyczaj komputer jest najlepszym źródłem informacji również odnośnie zdrady partnera. Jeśli szukać punktu zaczepienia, to poleca się właśnie tego typu sprzęt.

Co możesz znaleźć w komputerze? Jeśli nie została usunięta historia przeglądanych plików, znajdziesz wszystko, ale zazwyczaj partnerzy o wątpliwej wierności mają to na uwadze, aby jednak usunąć ślady swej niewierności. Jeśli komputer w pierwszym przeglądzie jest „czysty”, warto pokusić się o dodatkowy element, który ujawni pełen obraz użytkowania tego sprzętu komputerowego przez partnerkę lub partnera podczas naszej nieobecności. Oczywiście, gdy nie ma się jasnych sygnałów, by podejrzewać zdradę być może lepszą perspektywą jest zwyczajne, a może nadzwyczajne zaufanie. O program typu profiSpy warto pokusić się, gdy partnerka zmienia swój image. Staje się zamknięta, obojętna, gdy nie wypełnia swych codziennych obowiązków domowych, których wykonywanie było dla niej niegdyś priorytetem. Warto też zastanowić się nad oprogramowaniem ProfiSpy, gdy kobieta nagle poznaje super przyjaciółkę, u której spędza większość czasu, zupełnie pomijając czas, jaki powinna poświęcić partnerowi. Program ten jest na tyle czuły, iż wykaże obraz działań żony podczas nieobecności męża.